Pracownia Architektury Barbara Kierejewska-Zielińska
Barbara Kierejewska-Zielińska

Pracownia Architektury powstała w 1985 roku. W tym czasie zaprojektowaliśmy kilkaset różnorodnych budynków wielokrotnie prezentowanych w czasopismach fachowych: Murator, Cztery Kąty, Ładny Dom. Wykonujemy projekty architektoniczne i aranżacje wnętrz obiektów mieszkalnych, użyteczności publicznej oraz biurowych. W ostatnim czasie nasza oferta rozszerzyła się o projektowanie ogrodów, oranżerii i ogrodów na dachach.

 

Agnieszka

Podczas projektowania korzystamy z dużego doświadczenia projektowego zebranego przez lata oraz ze stale poszerzanej wiedzy w zakresie nowoczesnych technologii, rozwiązań i trendów w architekturze. W kręgu naszych zainteresowań znalazła się problematyka architektury energooszczędnej i przyjaznej środowisku. Kładziemy duży nacisk na projektowanie budynków ekologicznych, zużywających jak najmniej energii w trakcie ich użytkowania, nie zapominając o ich funkcji oraz formie. Tematyce tej poświęcone są regularnie pojawiające się w Doradcy Energetycznym artykuły naszego autorstwa.

 

Paulina Gawrońska

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie starając się, aby proces twórczy był wynikiem współpracy Architekta z Inwestorem. Staramy się realizować Państwa nietypowe pomysły, wymagania bądź oczekiwania względem budynku lub wnętrza idealnego. Współpracujemy ze specjalistami branż potrzebnych do opracowania kompleksowego projektu. Mamy doświadczenie w koordynacjach międzybranżowych potrzebnych przy realizacji większych obiektów. Posiadamy wszelkie uprawnienia bez ograniczeń, również do wystawiania certyfikatów energetycznych obiektów budowlanych.

 

Zapraszamy do naszej siedziby w Milanówku, gdzie będziecie mogli Państwo zapoznać się z imponującym materiałem zdjęciowym naszych zrealizowanych w ciągu 24 lat projektów, skonsultować się z doświadczonymi fachowcami i w efekcie zamówić projekt odpowiadający Państwa oczekiwaniom.